Diumenge,16 juny, 2024
IniciSANT QUIRZEELECCIONS 28MJa s'han publicat els membres de totes les candidatures que es presentaran...

Ja s’han publicat els membres de totes les candidatures que es presentaran a les eleccions municipals

JAVI QUINTANO
28/4/2023 | 20:10:32 |

El Butlletí Oficial de la Província de Barcelona ha publicat totes les candidatures que es presenten a les eleccions municipals del 28 de maig. Finalment son 9 candidatures, les que es presenten. Respecte de les eleccions anteriors, desapareix la candidatura de Ciutadans i apareixen les candidatures de Independents, SOM SQV, VOX i Impulsa. Es presenten per ordre de publicació al Butlletí.

Candidatura 1. Partit dels Socialistes de Catalunya (PSC – CP)

  1. Sr. JUAN ANTONIO PEREZ GARCIA
  2. Sra. AVELINA BENITO SANTOS
  3. Sr. FRANCISCO (Paco) MARIN CARMONA
  4. Sra. LORENA FERNANDEZ PERALTA
  5. Sr. FRANCISCO SANCHEZ TORRES
  6. Sra. VICTORIA LOPERA MARTINEZ (Independent)
  7. Sr. JOSE MANUEL RODRIGUEZ HUERTOS (Independent)
  8. Sra. ISABEL MARTINEZ LOZANO
  9. Sr. JUAN JOSE ANDION GUTIERREZ
  10. Sra. MARIA DEL CARMEN CAZORLA JIMENEZ
  11. Sr. ANDRES BARRERA SERRANO
  12. Sra. CARMEN ALMARAZ RUBIO
  13. Sr. FRANCISCO LOPERA TORREBEJANO
  14. Sra. LUZ ESTELLA ARCILA GOMEZ (Independent)
  15. Sr. FRANCISCO FRANCO CASTILLA (Independent)
  16. Sra. NURIA PEREZ MULLOR (Independent)
  17. Sr. LUIS DAZA MORENO (Independent)
  18. Sra. URSULA PINOS BENITEZ (Independent)
  19. Sr. JOAQUIN PERALTA LECINA
  20. Sra. AURORA GARCIA NIETO (Independent)
  21. Sra. SILVIA PERALTA VALDIVIA
    Suplentes
  22. Sr. JUAN PEDRO ALONSO HERNANDEZ
  23. Sra. MARIA MADRID LORENZO

Candidatura 2. Sant Quirze en Comú – Confluència (SQVEC-C)

  1. Sra. MARTA BALDRICH CASELLES
  2. Sra. LAIA PATROCINIO AMAT
  3. Sra. MARIA FERNANDEZ SOS
  4. Sr. SIDI YULI NAN
  5. Sr. JORDI FERNANDEZ BARRACHINA
  6. Sr. EDUARD PEREZ BALLESTERO
  7. Sra. ANTONIA RECHES MONTILLA
  8. Sr. ALBERT FARRIOL VIÑAS
  9. Sra. CRISTINA JORDA SANUY
  10. Sr. MANUEL RAMIREZ TEJERO
  11. Sra. MONTSERRAT SOS CALVET
  12. Sra. MANUELA CASTILLO LORO
  13. Sr. JORDI ALBERT PLANAS
  14. Sr. DAVID NAVAS MARTIN
  15. Sra. IRENE RODRIGUEZ GRANERO
  16. Sr. EMILI CANTALEJO ARRIBA
  17. Sra. CRISTINA AMAT BRIONES
  18. Sr. JOAN GASULL MUÑOZ
  19. Sr. ALFONS GIL PIÑANA
  20. Sra. MARIA ISABEL CRUELLS CADEVALL
  21. Sr. JOSEP TREPAT BERNAUS
    Suplents
  22. Sr. JAUME MORALES REGUART
  23. Sra. LAURA PATROCINIO AMAT
  24. Sr. JOSE MANUEL PARRA CAMPOS

Candidatura 3. Junts per Sant Quirze- ERC – Acord Municipal

  1. Sra. Elisabeth Oliveras Jorba (Independent)
  2. Sr. Pol Álvarez Martínez (Independent)
  3. Sra. Laura Flos Pérez (Independent)
  4. Sr. Alexandre Brossa Enrique
  5. Sr. Josep Coll Aceña
  6. Sr. Bernat Balboa Cladellas (Independent)
  7. Sra. Maria Domingo Soler
  8. Sr. Unai Zorraquino Ruiz (Independent)
  9. Sra. Elena Sabater Sanchez (Independent)
  10. Sr. Bernat Jordana Reist (Independent)
  11. Sr. Jordi Caba Salvo (Independent)
  12. Sra. Judith Juanhuix Gibert
  13. Sr. Nicolas Fernandez Ferrer (Independent)
  14. Sra. Maria Inmaculada Cots Paltor (Independent)
  15. Sr. José Maria Àlvarez Valcàrcel
  16. Sra. Sílvia Velasco López (Independent)
  17. Sr. David Caminal Caparròs
  18. Sra. Maria Montserrat (Montse) Salvadó Sumalla (Independent)
  19. Sr. Roger Falgueras Garcia de Atocha (Independent)
  20. Sra. Maria Josep López López (Independent)
  21. Sra. Múnia Coll Fontanet (Independent)
    Suplents
  22. Sr. David Sancha Melia
  23. Sra. Judit Morera Vila (Independent)
  24. Sr. Josep Maria Escola Llevall
  25. Sra. Maria Teresa Font Solé (Independent)
  26. Sra. Rosa Maria (Míriam) Bonet Gras (Independent)
  27. Sra. Montserrat Bas Garcia
  28. Sr. Albert Falgueras Cuatrecasas (Independent)
  29. Sra. Maria Teresa Pujol Calafell (Independent)
  30. Sr. Ramon Baldrich Caselles (Independent)
  31. Sr. Àngel Jornet Pomes

Candidatura 4. Independents de Sant Quirze del Vallès (Indsqv-IDC)

  1. Sr. JORDI GURRI FITÓ
  2. Sr. LLUIS ARENY I CLAVEROL
  3. Sra. ESTHER SÁNCHEZ PANÈ
  4. Sr. CARLES BARTOLOMÉ CHIMENO
  5. Sra. CARLOTA SALLA I CODER
  6. Sr. ÀLEX SÁNCHEZ SEBASTIÁN
  7. Sra. ANNA CODER BARÓ
  8. Sr. ORIOL CARLOS BUENO HERREA
  9. Sra. MONTSERRAT SOLER BORRÀS
  10. Sra. MALIKA TALAL FAYZY
  11. Sra. OLGA GIJÓN BUÑUEL
  12. Sr. JOAN OCAÑA BLASCO
  13. Sra. NÚRIA LLAVALL I CASES
  14. Sr. JORDI ESCODA RUÍZ
  15. Sr. JOSEP MARIA RIERA VIDAL
  16. Sr. SERGI TORA CASTILLO
  17. Sr. GERARD GURRI FITÓ
  18. Sr. ALEJANDRO MONROY SÁNCHEZ
  19. Sra. MARÍA FERRER MORALEJA
  20. Sra. MARÍA ISABEL GARCIA FONTAL
  21. Sr. JORDI PASTALLÈ SALA
    Suplents
  22. Sr. MAGI NOVELL BURGÈS
  23. Sr. JOSEP LUQUE SÁNCHEZ
  24. Sr. JORDI BARBER FERNÁNDEZ
  25. Sra. ALICIA BOFARULL CASTRO
  26. Sra. PILAR LACASTA ALBAREDA

Candidatura 5. Junts per Catalunya – Sant Quirze- Compromís Municipal

  1. Sra. Míriam Casaramona Massana (CM)
  2. Sr. Francisco Javier Ruiz Rodríguez (Independent)
  3. Sra. Núria Gelabert Escuder (CM)
  4. Sra. Mònica Casamitjana Rosselló (CM)
  5. Sr. Aleix Noguer Oriach (Independent)
  6. Sra. Mireia Olivé Urbano (Independent)
  7. Sra. Mireia Carmen Ruiz Fernandez (Independent)
  8. Sra. Paula Muñoz Peláez (CM)
  9. Sr. Ricard Codinach Vanaclocha (CM)
  10. Sr. Agustín Baquero Díaz (CM)
  11. Sr. Jordi Pujol Altimira (Independent)
  12. Sra. Georgina Gall Figueras (CM)
  13. Sr. Xavier Aguilar Folch (Independent)
  14. Sra. Irene Aguilar Casamitjana (Independent)
  15. Sr. Eudald Tusell Planas (Independent)
  16. Sra. Purificación Motta Dolcet (Independent)
  17. Sr. Jordi Gil Vivan (CM)
  18. Sra. Iolanda López Morales (Independent)
  19. Sr. Àlex Gil Galera (CM)
  20. Sr. David Fernandez Díaz (CM)
  21. Sra. Pilar Lorenzo Cárdenas (Independent)
    Suplents
  22. Sra. Gemma Navarro Tió (Independent)
  23. Sr. Marcel Sayol Quadres (Independent)
  24. Sra. Núria Vergès Gonzàlez (Independent)
  25. Sr. Pere Jorba i Argentí (CM)
  26. Sra. Maria Montserrat Urbano Garriga (Independent)
  27. Sr. Josep Olivé Xirinachs (Independent)
  28. Sra. Maria Teresa Font Abella (Independent)
  29. Sr. Eugenio Llorente Ortiz (CM)

Candidatura 6. Partit Popular (PP)

  1. Sr. FELICIANO (CHANO) BARATECH PENINA
  2. Sr. MARIUS VIRGIL RUSU
  3. Sr. FRANCISCO JAVIER DE FUENTES GUILLEN
  4. Sra. MARIA CARMEN BRUJAS DE LA BARRERA
  5. Sra. JOSEFA GONZALEZ DE PEDRO
  6. Sr. JUAN ANTONIO CRIADO REDONDO
  7. Sra. CARLOTA GARCIA BRUJAS
  8. Sr. MANUEL PEREZ ARENAS
  9. Sra. MARIA MONTSERRAT BAENA RODRIGUEZ
  10. Sra. ANA MARIA GARCIA ILLA
  11. Sr. HILARIO MENESES ESPARBE
  12. Sra. CARMEN ALGABA NAVAJAS
  13. Sr. JOAN GARCIA ILLA
  14. Sra. ANA MIRET ROMERO
  15. Sr. JOAN GARCIA BRUJAS
  16. Sr. SIXTO JOSÉ CADENAS ANIBARRO
  17. Sra. MARIA MERCEDES AGUILAR OTERO
  18. Sra. GEMA SALAZAR GARCIA
  19. Sra. JULIA ROSARIO ESPIN ROJAS
  20. Sr. IGNACIO SÁNCHEZ DE TEMPLE
  21. Sra. CLAUDIA BARATECH BAENA
    Suplents
  22. Sr. VÍCTOR CADENAS SALAZAR

Candidatura 7. Som Sant Quirze del Vallès (SOM SQV)

  1. Sr. DAVID GARRIGA COMAS
  2. Sra. BEATRIZ ARTIEL SALAZAR (BEA)
  3. Sr. JAVIER GARCIA CERVERO (PITU)
  4. Sra. MONICA FUSTER GASCON
  5. Sr. JUAN PABLO PETIT MARTIN (PAU)
  6. Sr. RICARD REIG GUILLEN
  7. Sra. ISABEL GALAN YUSTE (ISA)
  8. Sra. NEREA ROMERA VENTURA
  9. Sra. SILVIA TORRES HERNANDEZ
  10. Sr. JAVIER RAMOS GOMEZ
  11. Sr. ALBERT CORTES MENDOZA
  12. Sra. AIDA ALVAREZ FUSTER
  13. Sra. CARLA GARRIGA CASANOVAS
  14. Sr. EMELIO MERCADER SEPULVEDA
  15. Sr. MARC RAMOS COMEZ
  16. Sr. XAVIER PUJOL MAGRET
  17. Sra. CAROLINA ARTIEL SALAZAR
  18. Sra. EVA GARCIA SUAREZ
  19. Sr. ERNEST PEREZ SOLANO
  20. Sr. JOAQUIN BADIA PEREA
  21. Sra. CARIDAD MARTIN MARTINEZ
    Suplents
  22. Sr. FRANCISCO JAVIER ALVAREZ RODRIGUEZ

Candidatura 8. Vox

  1. Sr. JUAN MANUEL ARRUGA ELÍAS
  2. Sr. JAVIER PARCERISA MORTA
  3. Sr. RICARDO LUIS PUJOL PALMADA
  4. Sra. JULITA CUQUERELLA GAMBOA
  5. Sra. CLARA CAMERON TORRA
  6. Sr. AITOR IGLESIAS RIBAS
  7. Sr. ALBERTO CAMERON FABRA
  8. Sr. DANIEL NAVAS SUNDE
  9. Sra. PATRICIA MARTÍNEZ RUIZ
  10. Sra. MARÍA VICTORIA PUJOL TRONCOSO
  11. Sr. FERNANDO MALUENDA COLOMER
  12. Sr. BORJA PUJOL TRONCOSO
  13. Sra. JAQUELINE CAPDEVILA RAMÍREZ
  14. Sra. MARÍA ÁNGELES RAMÍREZ OSUNA
  15. Sr. RODRIGO PUJOL TRONCOSO
  16. Sr. JUAN BALATEU COROMINA
  17. Sr. PABLO JOAQUÍN OLLÉS MORANTE
  18. Sr. ANTONIO BLASI DONADEU
  19. Sra. GLADYS RUTH GALARZA DE LA CRUZ
  20. Sra. JANET CAPDEVILA RAMÍREZ
  21. Sr. GUSTAVO OLLÉS MORANTE
    Suplents
  22. Sra. ISABEL COLOMERA CASTELLANO
  23. Sra. VIENNA CAPDEVILA RAMÍREZ
  24. Sr. IVO VISCASILLAS PEÑALVER

Candidatura 9. Impulsa Sant Quirze del Vallès (Impulsa SQV)

  1. Sr. XAVIER TIZON NOGUERAS
  2. Sr. ENRIQUE JULIAN VALLEJOS VALLEJOS
  3. Sra. MARTA CUADRADO GARCIA
  4. Sra. OLGA LÓPEZ BERGUEDÀ
  5. Sr. PERE SOLER JANE
  6. Sr. JOSE AUMATELL ALVAREZ
  7. Sra. LAURA CRUELLS BURILLO
  8. Sra. CLAUDIA GALLARDO VIGER
  9. Sr. FRANCISCO JAVIER GARCIA RODRIGUEZ
  10. Sr. FRANCESC GUIJOSA MIRA
  11. Sr. SANTIAGO CORTINA CASAS
  12. Sr. XAVIER CAIXACH CELEMIN
  13. Sra. ANNA GILABERT PALLISO
  14. Sra. ISABEL TENORIO PEREZ
  15. Sra. ESTER TIZON NOGUERAS
  16. Sr. FABIO MARTIN ELIZALDE
  17. Sr. PABLO FERNANDO VALLEJOS VALLEJOS
  18. Sr. SERGI PARAIRE ALSINA
  19. Sra. NEUS CUADRADO GARCIA
  20. Sra. MARIA ANGELES MANZANO FERNANDEZ
  21. Sr. ANTONIO TIZON GARCIA
    Suplents
  22. Sra. MARIA ALBERTA GARCIA SUDRIA
- PUBLICITAT -
anun2
anun22
previous arrow
next arrow

FER UN COMENTARI

Introduïu el vostre comentari.
Introduïu el vostre nom aquí

- PUBLICITAT -
renting
renting2
- PUBLICITAT -spot_img
ARTICLES RELACIONATS

El més llegit

Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.Más Info

ACEPTAR
Aviso de cookies